Obecne „Centrum Holistycznego Leczenia i Rozwoju Aloha” jest wstępem do budowanego od podstaw nowego miejsca, w którym oprócz gabinetów lekarskich, rehabilitacyjnych, masażu i dietetyka znajdą się sauny, komora do krioterapii, sale dla dzieci, sala do malowania według metody Arno Sterna, restauracja, sale do zajęć grupowych.

Zapraszamy do współpracy otwartych, radosnych, pozytywnych ludzi, naturopatów, lekarzy, którzy
chcą pomagać holistycznie innym.

Masaże Mięśniowo-Powięziowo rozluźnieniowo energetyczne MER

Julia Szczepaniszyn

Masaż ten charakteryzuję się głębokim, pełnym obecności, rozluźniającym dotykiem. Jest to holistyczny masaż, który łączy dwa poziomy doświadczania: ciało i emocje. Poprzez głęboki masaż powięzi oraz mięśni można dotrzeć do samego źródła napięć, bólu i emocjonalnych blokad. 

Powięź to unerwiona i unaczyniona tkanka łączna, która oplata wszystkie części ciała. Jeśli zamieszkują w niej napięcia, zaciska ona mięśnie co prowadzi do bólu i niewygodny w ciele. Blokuje w ten sposób oddech, który nie dostarcza odpowiedniej ilości krwi do organizmu, a tym samym potrzebnej mu energii. W taki sposób “zamrożone” ciało sztywnieje i obudowuje się pancerzem masy mięśniowo-tłuszczowej. W taki sposób odcina nas od czucia czyli odbioru sygnałów,jakie ono do nas wysyła poprzez swoje reakcje.

Masaż Mer to połączenie głębokiej uważności oraz precyzji dotyku. To powrót do domu, przyjemności bycia we własnym ciele.

Osoba masowana dzięki skupieniu uwagi na głębokim oddechu, świadomą obecność w swoim ciele podczas masażu współpracuję z masażystą. W taki sposób oprócz fizycznych napięć można również uwolnić z ciała stłumione, nie wyrażone emocje tj. złość, lęk, smutek, radość, gniew i traumy związane z przeszłością.

Fizjotarapia z wykorzystaniem elementów osteopatii i bioenergoterapii

Hania Gołdyn

Kochani, pragniemy przedstawić wam bliżej nową członkinię zespołu Centrum Aloha, terapeutkę z dyplomem fizjoterapii, Hanię Gołdyn.
Hania od zawsze chciała pomagać, poprzez niesamowite zaangażowanie widać jej powołanie do rozwiązywania problemów. Nas urzekły jej aura empatii i skromność.
To kobieta pełna motywacji i siły, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.
Z wachlarza dostępnych narzędzi w pierwszej kolejności wybrała fizjoterapię, która stała się bazą jej obecnej wiedzy. Swoje kształcenie kontynuuje w pięcioletniej szkole osteopatii.
Hania podchodzi do pacjentów holistycznie, w diagnozie i leczeniu wykorzystuje elementy osteopatii i bioenergoterapii. Jej wrodzone zdolności niosą ratunek pacjentom borykającym się z długotrwałym bólem. Zawsze szuka przyczyny problemu, nie tylko w ciele, ale i w psychice. Odnosi się do środowiska, w którym pacjent żyje tworząc kompletny obraz.
Osobowość Hani sprawia, że pacjenci czują się bezpiecznie, pomimo dużej wiedzy i bogatego doświadczenia w razie wątpliwości, potrafi powiedzieć ‘nie wiem’ i skierować do odpowiedniego specjalisty.
Każda informacja może być ważna w diagnozie i leczeniu, dlatego zalecamy, aby zabrać ze sobą aktualne wyniki badań, historie chorób i tym podobne, jeśli je posiadacie.
Podczas sesji Hania z chęcią udzieli Wam niezbędnych informacji, dlatego nie bójcie się zadawać pytań

Zapraszamy do zapisów:

+48 660 550 412